• در طبقات سوم و چهارم این مجموعه، ۲ تالار پذیرایی با ظرفیت ۸۰۰ نفر، هر کدام با متراژ ۹۵۰ مترمربع فضای مفید و با ارتفاع ۷ متر به منظور زیبایی هر چه بیشتر فضاهای داخلی تالار طراحی گردیده است، به گونه ای که از این دو تالار بصورت جداگانه و یا مشترک استفاده نمود.
    در قسمت شرقی مجموعه، ورودی جداگانه‏ تالار وجود دارد که میهمانان را به یک لابی زیبا، مخصوص تالارها می‏رساند تا از فضای فروشگاهی طبقه‏ همکف مستقل باشند. تعداد ۳ دستگاه آسانسور اختصاصی با سرعت جابجایی ۲ متر بر ثانیه وظیفه‏ جابه‏جایی میهمانان را به طبقات ۳ و ۴ مجموعه بر عهده دارد که هر یک با ظرفیت ۱۶ نفر و به صورت هوشمند، قابلیت کنترل و برنامه‏ریزی از مرکز کنترل ساختمان را دارا می باشد.
    در هر طبقه از تالارها، اتاق عقد، دفتر مدیریت، اتاق تعویض لباس، نمازخانه‏ آقایان و بانوان و… به صورت جداگانه در نظر گرفته شده است.
    در طبقه‏ پنجم ۲ دستگاه آشپزخانه‏ صنعتی و پیشرفته، ویژه‏ تالارهای پذیرایی به همراه ۲ دستگاه آسانسور مخصوص حمل غذا به تالارها، پیش‏بینی شده است.
    ضمن آن که انبارها و سردخانه‏هایی با دمای زیر صفر درجه و بالای صفر درجه، در طبقات ۴- و ۵- و در کنار آسانسورهای اختصاصی تالارها قرار گرفته‏اند.
  • photo6037133815580830008